wroclaw@leaderschool.pl
(+48) 690 800 203
Trwają zapisy na kursy wakacyjne!

Wakacyjne
kursy językowe
we Wrocławiu

Z naszymi kursami wakacyjnymi przyswoisz materiał całego semestru w dwa miesiące. To doskonała okazja do rozwoju i zwiększenia kompetencji językowych.
Zajęcia prowadzimy za pomocą innowacyjnej metody BLS, dzięki której w szybki sposób przyswoisz nowe słownictwo, zrozumiesz gramatykę i po prostu zaczniesz mówić.

Nie czekaj, zapisz się już dziś😊

Metoda BLS

Innowacyjny Sposób Nauki Języka Angielskiego – na czym to polega?

Do naszych kursantów mówimy nieustannie w języku obcym. W zrozumieniu komunikatów pomagają nam materiały dydaktyczne, mowa ciała i zaaranżowany kontekst wypowiedzi.
Od pierwszej lekcji kładziemy duży nacisk na osłuchanie się z językiem.
Zadając pytania, lektorzy często powtarzają swój komunikat, aby słuchacz wyłapał znaczenie i potrafił swobodnie i poprawnie odpowiedzieć na nie.
Bazujemy na nowoczesnych technikach zapamiętywania oraz skutecznym systemie powtórzeń i utrwalaniu wiedzy, dzięki temu przesiąknięcie językiem jest nieuniknione.
Możemy śmiało stwierdzić, że od samego początku sprawiamy, że każdy słuchacz będzie rozumiał zadawane pytania i będzie umieć na nie samodzielnie odpowiedzieć

Intensywne kursy wakacyjne

✔ Małe grupy: maksymalnie 6 osób

✔ Materiały dydaktyczne w cenie kursu

✔ 18 spotkań w dwa miesiące, 2 spotkania po 100 min w każdym tygodniu

✔ Metoda, która pozwala przełamać barierę mówienia

Nasze wakacyjne kursy skierowane są zarówno do osób które chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem jak i dla tych, którzy chcą szlifować swoje umiejętności.
Zajęcia są prowadzone w bardzo intensywny, aczkolwiek przyjazny sposób dla kursanta, z nastawieniem przede wszystkim na mówienie.
Dzięki naszym zajęciom bardzo szybko przełamiesz barierę mówienia i po dwóch miesiącach będziesz już poziom wyżej.
1 semestr
w 2 miesiące
Kameralne grupy – maksymalnie 6 osób
Nauka metodą BLS – opartą na mówieniu

Komu dedykowane są zajęcia BLS?

Uczniom

W szkole niestety brakuje czasu na szlifowanie umiejętności mówienia w języku obcym. Uczniowie jedynie przygotowywani są na lekcjach do poprawnego zdawania testów i egzaminów, a niekoniecznie do swobodnego komunikowania się. 

Studentom

Ta grupa potrzebuje ambitnych wyzwań językowych. I my je im zapewniamy. Z naszą pomocą wchodzą na wyższy stopień komunikowania się w języku obcym. Naszych słuchaczy przygotowujemy nie tylko do wyjazdów na wakacje, czy podjęcia dorywczej pracy za granicą, ale również do studiowania na zagranicznej uczelni.

Dorosłym

Wydawać by się mogło, że każdy uczył się języka obcego, więc coś zawsze powinien pamiętać. W dzisiejszych czasach często brak takich umiejętności nie pozwala sięgnąć po więcej życiowych szans, ubiegać się o awans w pracy czy odnieść sukcesu poza Polską.
Cennik:
*godzina lekcyjna = 50 min

Dołączcie do nas już dziś!

Formularz Rezerwacji (#4)

2024 Leader School

 
magic-wandbookphone-handsetbubble